✓ Зволожує шкіру навколо очей.
✓ Допомагає впоратися з набряком.
✓ Коригує зморшки.
✓ Усуває темні кола під очима.
✓ Надає шкірі тонус і рівний колір.
Клирвин® крем для повік, 20г
Регулярне застосування крему для повік "Клирвин®" — гарантія здорової і молодий шкіри навколо очей. Загальні правила догляду обов'язково включають в себе щоденне очищення шкіри, а також нанесення крему вранці і ввечері.
Опис
Показання
Застосування
Склад
Крем «Клирвин» ® представляє собою унікальний засіб, що доглядає за шкірою навколо очей.

«Клирвин» ® - це прекрасне поєднання давніх традицій і сучасної косметології. В першу чергу творці крему грунтувалися на тисячолітніх традиціях індійської медицини. Аюрведа, помножена на досягнення вчених останніх років, творить чудеса, пропонуючи людині унікальну можливість зберегти молодість і привабливість.

Всі компоненти крему відображають силу природних багатств, здатних без шкідливих добавок мінімізувати вплив погіршення екології і навколишнього середовища.

Тільки постійний догляд може забезпечити реальний вплив на шкіру повік, зменшуючи, а то і ліквідуючи як внутрішні, так і зовнішні негативні фактори.
Крем «Клирвин» ® допомагає вирішити кілька проблем:

• Захист від зовнішніх впливів - якщо не користуватися кремом для шкіри повік, то агресивне навколишнє середовище буде наносити дедалі більших збитків шкірі, які дуже швидко стануть досить помітними.
• Крем зволожує шкіру - якщо не користуватися ним регулярно, шкіра стане сухою, вікові зміни настають набагато швидше.

• Крем допомагає впоратися з набряком
. Зазвичай набряки проявляються вранці, і щоб вийти з дому, не боячись поглянути на свої очі в дзеркало, слід подбати про їх стан заздалегідь - за допомогою крему «Клірвин» ®.

• Перші зморшки - сигнал до того, щоб терміново почати використовувати крем для шкіри повік. Попередити збільшення кількості зморшок навколо очей є одним із завдань крему «Клірвин» ®.

• Навіть при наявності зморшок, крем допомагає їх скорегувати і поставити захист для поширення подальшого процесу старіння шкіри.

Стрес і втома позначаються на шкірі роками - крем допомагає усунути темні кола під очима, надати шкірі тонус і рівний колір. Як би ви не втомилися, при використанні крему свіжий вигляд вам гарантований.
Крем наноситься вранці, після вмивання і ввечері, після зняття макіяжу. Нанесіть невелику кількість крему і легкими дотиками кінчиків пальців промасуйте шкіру навколо повік.
Aqua, Arbutin, Cetearyl Alcohol (аnd) Potassium Cetyl Phosphate, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Isopropyl Palmitate, Propylene Glycol, Propylene glycol (and) Diazolidinyl urea (and) Methyl Paraben (and) Propyl Paraben, Arctostaphylos Uva Ursi Extract, Parfum, Carbomer, Angelica Sinensis Extract, Propylene Glycol (and) BHT (and) Ascorbyl Palmitate (and) Glyceryl Stearate (and) Citric Acid, Disodium EDTA, Retinyl Palmitate, Glycyrrhiza Glabra Extract, Sodium Hydroxide.
Косметичний засіб.

Інтернет-магазин товарів для краси і здоров'я - Айфіто. Ознайомитися з усім асортиментом інтернет магазину Айфіто можна на сайті ifito.com.ua

Виробник: АТ «РеалКосметікс», 140102, Московська обл., Раменський р-н, м. Раменське, вул. Карла Маркса, д. 5.
Імпортер: ТОВ «БАД-АЛТАЙ», Україна, м. Київ, пров. Балтійський, 20А
Адреса для прийняття скарг споживачів: Україна, м. Київ, 04073, а/с 31 (для ТОВ «БАД-АЛТАЙ»).
Гаряча лінія 0800 508 31 90 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).
Сreated by Level Media