Догляд за шкірою з продукцією Клірвин
Головне призначення багатофункціонального крему «Клирвин» ® - боротьба з невеликими дефектами шкіри обличчя і тіла, такими як шрами, постакне, розтяжки (вони ж стрії), веснянки та пігментні плями.

Перш за все, не варто сприймати слово «невеликі» як щось незначне.
Акне або вугри та прищі, дошкуляли в юному віці практично кожному. У деяких випадках ця неприємність з'являється і після пубертатного періоду. Нерідко захворювання залишає сліди у вигляді специфічних шрамів.

Ще один дефект шкіри, якого панічно бояться багато жінок, - післяпологові розтяжки або стрії. Вони виникають через те, що шкіра дуже швидко розтягується при зміні обсягів тіла. Колаген, який необхідний для підтримки цілісності тканини, вироблятися просто не встигає. Підсумок - білясті шрами на животі й стегнах. Будь-який лікар скаже, що стрії безпечні та ніяк не впливають на здоров'я. Так воно і є, але уявіть, що ви вибралися на курорт: море, ласкаве сонце, легкий сарафан, який хочеться скоріше скинути, а там ... вони.

Твердження, що профілактика - найкращі ліки, належать до розтяжок більше, ніж до чого-небудь іншого.
Як видалити постакне?

Незалежно від того, дісталося постакне як спадок юності, або був тільки що вилучений недоречно вискочив прищик, вірно одне - позбутися від цього хочеться якомога швидше.

Сучасна косметична індустрія пропонує величезну кількість рішень для цього, але чи всі вони гарні?

Людям з сухою і чутливою шкірою, наприклад, слід побоюватися сильних хімічних компонентів і кислот, які присутні в пілінгу.

Жирна шкіра схильна до запалень, а косметика закупорює пори та робить цим ще гірше.

Креми та лосьйони преміумклас гарні, але їх придбання залишає в домашньому бюджеті серйозні діри. Що ж робити?

Відповідь: шукати недорогу гіпоалергенну косметику, бажано на основі натуральних компонентів, оскільки вони найбезпечніші. Багатофункціональний крем для догляду за шкірою «Клирвин» ® якраз відповідає всім цим умовам. За його ефективність відповідають природні компоненти.
Як позбутися від розтяжок при вагітності?

Як вже говорилося вище, найкраще постаратися їх не отримати. У цьому випадку на допомогу прийде крем «Клирвин»®: його дієві компоненти мають натуральне походження та абсолютно безпечні, та використана при виробництві гліцеринова основа не має протипоказань і абсолютно нейтральна.

Освітлення пігментних плям

У гіперпігментації шкіри може бути маса причин, одна з найпоширеніших - сонячні промені. «Клирвин»® вирішить і цю неприємність завдяки своєму натуральному складу. До речі, крем підійде і для того, щоб видалити або принаймні зменшити кола під очима, будь то наслідки перевтоми або просто особливість організму.
Весь секрет - в складі!

Всі компоненти крему «Клирвин» ® використовуються в аюрведичних практиках вже кілька тисяч років, а сучасна наука ще й піддала кожен з них ретельних перевірок. Крем «Клирвин» ® фактично є прямим результатом поєднання багатовікових практик і сучасних технологій.
Косметичний засіб.

Інтернет-магазин товарів для краси і здоров'я - Айфіто. Ознайомитися з усім асортиментом інтернет магазину Айфіто можна на сайті ifito.com.ua

Виробник: АТ «РеалКосметікс», 140102, Московська обл., Раменський р-н, м. Раменське, вул. Карла Маркса, д. 5.
Імпортер: ТОВ «БАД-АЛТАЙ», Україна, м. Київ, пров. Балтійський, 20А
Адреса для прийняття скарг споживачів: Україна, м. Київ, 04073, а/с 31 (для ТОВ «БАД-АЛТАЙ»).
Гаряча лінія 0800 508 31 90 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).
Сreated by Level Media