Шкіра, схильна до запалень
Шкірний покрив людини виконує безліч функцій, одна з них - захисна. Він зустрічає атаку зовнішніх несприятливих факторів, реагує на зміни всередині організму. Це проявляється різного роду висипаннями, запаленнями, пігментацією і т. д.

Якщо у вас часто з'являються прищі, вугрі, фурункули, в надлишку виробляється шкірне сало, турбує свербіж, сухість і алергічні реакції, ймовірно, ви володар шкіри, схильної до запалення.
Причини:

• спадкова схильність;
• проживання в екологічно несприятливому регіоні;
• неповноцінне харчування;
• шкідливі звички (алкоголь, куріння);
• проблеми травної системи;
• гормональні коливання;
• стреси, емоційне перенапруження;
• знижений імунітет.
Як доглядати за шкірою, схильної до запалення?

Шкірний покрив, на якому часто виникають запальні вогнища, може бути як сухого, так і жирного типу. У першому випадку мова йде про чутливій шкірі. Вона не терпить механічного роздратування. Допускаються м'які пілінги, в т. ч. за народними рецептами. Для пом'якшення застосовуються спеціальні тоніки, креми.

Надлишкова сальність - часта причина запальних реакцій. Володарі жирного типу шкіри повинні ретельно очищати її від надлишку шкірного сала та ороговілих частинок епідермісу. Застосовуються підсушуючі, звужуючі пори, матуючі засоби.
Також варто приділити увагу харчуванню, пройти обстеження на предмет дерматологічних захворювань і патологій внутрішніх органів.

Поліпшити стан шкіри, схильної до запалення, також допомагає ефективне аюрведський засіб Клирвин, що випускається в Росії по індійській рецептурі.
Косметичний засіб.

Інтернет-магазин товарів для краси і здоров'я - Айфіто. Ознайомитися з усім асортиментом інтернет магазину Айфіто можна на сайті ifito.com.ua

Виробник: АТ «РеалКосметікс», 140102, Московська обл., Раменський р-н, м. Раменське, вул. Карла Маркса, д. 5.
Імпортер: ТОВ «БАД-АЛТАЙ», Україна, м. Київ, пров. Балтійський, 20А
Адреса для прийняття скарг споживачів: Україна, м. Київ, 04073, а/с 31 (для ТОВ «БАД-АЛТАЙ»).
Гаряча лінія 0800 508 31 90 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).
Сreated by Level Media