Коли потрібно починати лікування розтяжок?
Стрії називають рубцеві зміни на шкірі, які складаються зі сполучної тканини. Судячи з назви, розтяжки формуються при розтягуванні шкірного покрову. Вони являють собою ділянки розривів волокон шкіри, які заміщуються рубцевою тканиною. Можуть з'являтися на животі, стегнах, грудях, спині. Свіжі стрії мають червоний, бордовий, синюшний відтінок, з часом вони світлішають і перетворюються в білі смужки.

Вважається, що лікувати розтяжки потрібно відразу, як тільки ви їх виявили. Але дерматологи відзначають, що найкращим вирішенням цієї проблеми є профілактика. Якщо ви в курсі про схильність до розтяжок у вашій родині, або нещодавно дізналися, що чекаєте дитину, або збираєтеся худнути - варто відразу подумати про шкіру. І почати дбати про неї.
Що можна зробити зі cтриями?

Свіжими називають розтяжки, які існують на шкірі менше 6 місяців. Як правило, позбутися від них простіше. Для цього застосовують місцеві креми, маски, обгортання, скраби і пілінги.
Старі стрії вимагають більше уваги і довгого лікування. Крім зовнішніх засобів, можуть застосовуватися апаратні косметологічні процедури. Вони полягають у поступовому видаленні верхнього шару епідермісу для стимуляції відновлення шкіри. Такі сеанси досить болючі, передбачають реабілітаційний період.

Хороші результати можна отримати при використанні спеціальних профілактичних засобів. Наприклад, під час вагітності та годування груддю необхідно регулярно обробляти місця найбільшого розтягування шкірного покриву спеціальними косметичними засобами. Дівчатам тим, що скидають вагу і юнакам, що набирают м'язову масу також корисно для профілактики розтяжок використовувати препарати, що підвищують пружність шкіри і стимулюють в ній вироблення колагену.

Хороший результат в профілактиці і лікуванні стрій забезпечує аюрведичний крем «Клирвин».
Косметичний засіб.

Інтернет-магазин товарів для краси і здоров'я - Айфіто. Ознайомитися з усім асортиментом інтернет магазину Айфіто можна на сайті ifito.com.ua

Виробник: АТ «РеалКосметікс», 140102, Московська обл., Раменський р-н, м. Раменське, вул. Карла Маркса, д. 5.
Імпортер: ТОВ «БАД-АЛТАЙ», Україна, м. Київ, пров. Балтійський, 20А
Адреса для прийняття скарг споживачів: Україна, м. Київ, 04073, а/с 31 (для ТОВ «БАД-АЛТАЙ»).
Гаряча лінія 0800 508 31 90 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).
Сreated by Level Media